Wagi

 • Strony: 1 2 3 Następna »
 • Waga DS-673

  Wagi » Kontrolne

  Waga kontrolna DS-673 wyróżnia się bardzo łatwą obsługą, wysoką jakością wykonania oraz czytelnym wyświetlaczem z możliwością regulacji kontrastu. Dwuzakresowość ważenia oraz możliwość pracy w ujemnych temperaturach czyni to urządzenie uniwersalnym w wielu zastosowaniach. Dodatkowo można je doposażyć w nakładkę ochronną ze stali nierdzewnej oraz akumulator.

  Cena netto:500.00
 • Waga DS-700

  Wagi » Kalkulacyjne

  Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI serii DS-700 poza tradycyjnymi zastosowaniami w sklepach, dokonale nadaje się również do pracy na zewnątrz. Nieduże rozmiary, ergonomiczny kształt oraz możliwość zasilania bateryjnego (do 500h) zwiększa mobilność tego urządzenia, pozwalając na wszechstronne zastosowania. Opcjonalnie można zakupić szalkę zwiększającą powierzchnię.

  Cena netto:650.00
 • Waga DS-671

  Wagi » Kontrolne

  Waga DS-671 to doskonała waga jednozakresowa przeznaczona do pracy w gastronomii, na targowiskach oraz jako waga kontrolna we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych oraz zakładach produkcyjnych. Opcjonalnie dostępna jest szalka ochronna ze stali nierdzewnej zwiększająca powierzchnię ważenia.

  Cena netto:690.00
 • Waga DS-682R

  Wagi » Kalkulacyjne

  Dwuzakresowa waga kalkulacyjna DIGI DS-682R doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych, straganach, targowiskach oraz gastronomii. Głównymi zaletami są niewielkie gabaryty, ergonomiczny kształt, prosta obsługa, a dodatkowo możliwość zasilania bateryjnego.

  Cena netto:699.00
 • Waga DS-530

  Wagi » Platformowe

  Waga serii DS-530 to jednozakresowa platformowa waga z wysokokontrastowym wyświetlaczem LCD umieszczonym na stałe na wysięgniku. Wyposażona w funkcję zasilanie sieciowego lub bateryjnego, co czyni z niej urządzenie idealne dla giełd i targowisk.

   

  Cena: 790,- PLN - Wersja DS-530 AP
  Cena: 900,- PLN - Wersja DS-530 R
  Cena netto:790.00
 • Waga DS-685

  Wagi » Kalkulacyjne

  Jednozakresowa waga kalkulacyjna DS-685 doskonale sprawdza się wewnątrz sklepów, jak również w warunkach zewnętrznych dzięki opcjonalnej wodoszczelnej osłonie . 14 programowalnych klawiszy szybkiego dostępu ułatwia i przyspiesza obsługę klienta, a możliwość zasilania bateryjnego (do 1000h) pozwala na wszechstronne zastosowania urządzenia. Na uwagę zasługuje ciekawy, nowoczesny i elegancki design. Duży i czytelny wyświetlacz może być zamontowany na słupku lub wbudowany w urządzenie.

  Cena netto:830.00
 • Strony: 1 2 3 Następna »
Powered by Quick.Cart