Stacjonarne

 • Strony: 1
 • Skaner Metrologic MS3580 QuantumT

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS3580 Quantum T to trwały, niezawodny, wielokierunkowy skaner kodów kreskowych. Zapewnia bardzo szybki odczyt kodu kreskowego - 1650 skanów na sekundę. Może również pracować jako skaner jednoliniowy, pozwalając na szybki i precyzyjny odczyt kodów np. z zestawień zbiorczych. Posiada programowalny tryb skanowania tj. możliwość wyboru równych ustawień i liczby linii skanuących oraz ustawienia równocześnie dwóch odmiennych, przełączalnych trybów skanowania. Ze względy na małe gabaryty polecany jest do placówek o ograniczonej powierzchni.

  Cena netto:1069.00
 • Skaner Metrologic MS7120 Orbit

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS7120 Orbit to stacjonarny, wielokierunkowy skaner laserowy. Cechuje się agresywnym odczytem kodów - skanuje 1120 kodów kreskowych na sekundę.
  Posiada ruchomą czaszę (obrót do 30 stopni) pozwalającą na zmianę orientacji czytnika w zależności od wielkości i kształtu skanowanych obiektów.  Jest stosunkowo mały i lekki, znajduje zastosowanie w miejscach gdzie nie ma zbyt wiele miejsca a liczy się doskonała wydajność.

  Cena netto:1168.00
 • Skaner Metrologic MS7220 ArgusSCAN

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS7220 ArgusSCAN to precyzyjny, wielokierunkowy skaner laserowy. Jest łatwy do zaprogramowania i konfiguracji. Charakteryzuje się dużą wydajnością pracy (duży zasięg odczytu i szybkość skanowania 2000 skanów na sekundę).

  Duże możliwości adaptacji sprawiają, że skaner ten przeznaczony jest szczególnie dla placówek handlowych o ograniczonej powierzchni stoiska kasowego.
  Wyposażony jest w system dezaktywacji EAS.
  Dodatkowy port RS232 umożliwia podłączenie dodatkowego urządzenia np. skanera ręcznego

  Cena netto:1336.00
 • Skaner Metrologic MS7320 InVista

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS7320 InVista to stacjonarny, laserowy skaner kodów kreskowych, cechujący się wyjątkową kombinacją właściwości, uniwersalnością i trwałością. Zajmuje bardzo mało miejsca.
  In Vista posiada gęstą siatkę promieni dzięki czemu skanowanie odbywa sie bardzo szybko (2000 skanów na sekundę) i nie ma konieczności celowego pozycjonowania kodu. Jest łatwy w instalacji, konfiguracji i obsłudze. Wyposażony jest w system EAS umożliwiając dezaktywację etykiet i jednoczesne odczytanie kodu. Posiada złącze USB i port szeregowy umożliwiający instalację dodatkowego urządzenia.

  Cena netto:1438.00
 • Skaner Metrologic MS7820 Solaris

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS7820 SOLARIS to najnowszy, stacjonarny, pionowy skaner laserowy Metrologic. Umożliwia agresywny odczyt kodów kreskowych o wysokiej gęstości i niskiej jakości. Pogłębiona strefa odczytu oraz zaawansowane oprogramowanie dekodujące pozwalają uzyskać wysoki wskaźnik odczytów. Multiinterfejs warunkuje kompatybilność z większością systemów POS, a automatyczna detekcja rodzaju kabla komunikacyjnego przyśpiesza konfigurację.
  Wyposażony jest w cyfrowy indykator błędów, zintegrowaną antenę dezaktywacyjną etykiety EAS z możliwością podłączenia do systemów CheckPoint i Sensormatic. Posiada dodatkowy port Rs232 do podłączenia urządzeń peryferyjnych.

  Cena netto:1639.00
 • Skaner Metrologic MS7580 Genesis

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS7580 Genesis to pierwszy skaner prezentacyjny typu imager. Dekoduje wszystkie standardowe jednowymiarowe kody 1D i PDF oraz dwuwymiarowe kody typu matrix. Produkt serii ELITE wiąże najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania i elegancki wygląd. Złącze multiinterfejsowe zapewnia szeroką możliwość aplikacji. Stworzony do współpracy z najnowocześniejszymi systemami dekodowania danych. Czyta jednocześnie do 7 kodów kreskowych oraz ma możliwość zapamiętywania  zeskanowanych podpisów z dokumentów. Zwieksza wydajność pracy dzięki szybkiemu odczytowi kodów 1D już przy pierwszym skanowaniu dzięki diodom LED. Dedykowany dla przemysłu, służby zdrowia i tradycyjnych punktów sprzedaży. 

   

  Cena: 1 648,- PLN(1-2D + PDF)
  Cena: 1 354,- PLN(1D)
  Cena: 1 505,- PLN(1D + PDF)
  Cena: 2 049,- PLN(1-2D + PDF + OCR)
  Cena netto:1648.00
 • Strony: 1
Powered by Quick.Cart