Ręczne

 • Strony: 1 2 Następna »
 • Skaner Metrologic MS5145 Eclipse

  Czytniki kodów » Ręczne

  MS5145 Eclipse to ręczny, laserowy skaner jednoliniowy. Wyposażony w system CodeGate pozwalający na rzetelne odczytywanie kodów kreskowych m.in. z zestawień zbiorczych. Jasny i wyraźny promień lasera pozwala na dokładne nakierowanie na wybrany kod a naciśnięcie przycisku CodeGate indukuje przesył danych do komputera. Jego niewątpliwym plusem są też niewielkie wymiary i waga oraz ergonomiczna budowa. Eclipse jest przeznaczony do niedużych punktów sprzedaży, biur itp.

   

  Cena: 392,- PLN wersja podstawowa 
  Cena: 419,- PLN wersja z podstawką
  Cena netto:392.00
 • Skaner Metrologic MS9520 Voyager

  Czytniki kodów » Ręczne

  MS9520 Voyager to jeden z najpopularniejszych jednoliniowych skanerów laserowych. Posiada ciekawy kształt i ergonomiczną budowę. Zastosowano w nim najnowsze osiągnięcia technologii odczytów kodów kreskowych. Wyposażony jest w czujnik podczerwieni aktywujący laser w momencie, gdy kod kreskowy pojawi sie w polu odczytu.
  Może być używany, stosownie do potrzeb, jako ręczny lub stacjonarny (na podstawce). Dedykowany do niewielkich punktów kasowych, biur, magazynów lub jako dodatkowy podłączony do skanerów ladowych.

  Cena netto:570.00
 • Skaner Metrologic MS9540 Voyager CG

  Czytniki kodów » Ręczne

  MS9540 VOYAGER CG to najbardziej zaawansowany technologicznie ręczny skaner laserowy. Może być używany jako ręczny i stacjonarny (z wykorzystaniem podstawki). Posiada wszystkie cechy modelu MS9520, a dodatkowo jest wyposażony jest w opatentowaną przez Metrologic technologię CodeGate, pozwalającą na odczyt kodu i przesył danych do komputera po naciśnięciu przycisku.

  Cena netto:610.00
 • Skaner Metrologic MS9590 Voyager GS

  Czytniki kodów » Ręczne

  MS9590 Voyager GS to najnowszy, ręczny skaner laserowy z serii Voyager. Łłatwo go ropoznać po nowoczesnej, masywnej, odpornej na uszkodzenia i ergonomicznej obudowie.  Szybki i agresywny odczyt wszelkiego rodzaju kodów jednowymiarowych, przy zwiększonej głębi odczytu (305mm), zapewnia maksymalną wydajność i komfort na stanowisku pracy.  Popularne interfejsy i możliwość pracy jako element systemu deaktywacji etykiet i klipsów zabezpieczających EAS czyni z niego niezastąpiony element każdego systemu sprzedażowego.  Szczególnie polecany do średniej wielkości nowoczesnych punktów sprzedaży jak i pracy w trudnych warunkach środowiskowych.

   

  Cena: 529,- PLN-wersja podstawowa

  Cena: 554,- PLN-wersja z podstawką

  Cena netto:650.00
 • Skaner Metrologic MS9524/44 Voyager PDF

  Czytniki kodów » Ręczne

  MS9524/44 VOYAGER PDF to jednoliniowy skaner laserowy, odczytujący zarówno kody jedno- jak i dwuwymiarowe (w tym RSS i PDF). Posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla grupy Voyager. Polecany wszędzie tam, gdzie stosowane są kody dwuwymiarowe np. logistyka, produkcja, biura, punkty medyczne.

  Cena netto:739.00
 • Skaner Metrologic MS3780 Fusion

  Czytniki kodów » Ręczne

  MS3780 Fusion to wielokierunkowy, laserowy skaner kodów kreskowych z opcja pracy w trybie jednoliniowym. Posiada 20 linii skanujących, co znacząco zwiększa wydajność stanowiska pracy. Może być stosowany jako ręczny lub stacjonarny. Regulowany, stabilny statyw pozwala na zmianę orientacji czytnika do 50° w płaszczyźnie czołowej, z możliwością blokady ustawień oraz trwałego przytwierdzenia do lady lub powierzchni pionowej. Ponadto wyposażony jest w aktywujący przesył danych przycisk CodeGate.

  Cena netto:1033.00
 • Strony: 1 2 Następna »
Powered by Quick.Cart