Posnet

 • Strony: 1 2 Następna »
 • Posnet Temo HS EJ - PROMOCJA!

  Drukarki fiskalne » Posnet|Kasy fiskalne dla lekarzy|Kasy fiskalne dla prawników

   

  Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

  Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.

  Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria  czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej.

  Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

  Najważniejsze cechy produktu

  · Małe rozmiary i waga

  · Kopia elektroniczna paragonu (karta microSD)

  · Wielowalutowość (przygotowana na eurofiskalizację)

  · Wydruk faktur VAT

  · Wytrzymała bateria pozwalająca na wydruk nawet do 50 tys. wierszy paragonu

  · Łatwa wymiana papieru - system wrzutowy

  · Przypominanie o przeglądach

  · Komunikacja USB lub bezprzewodowa Bluetooth

   

  Posnet Temo HS EJ - 2199+vat (standardowa cena 2299+vat)

  Posnet Temo HS EJ Bluetooth - 2299+vat (standardowa cena 2399+vat)


  PROMOCJA - zysk dla klienta 250 zł,

  Instalacja, szkolenie, programowanie, fiskalizacja - GRATIS

   

  Prezentacja kasy: http://www.youtube.com/watch?v=mV6CAncJbyg

  Cena netto:2199.00
 • Posnet TRIO - Kopia elektroniczna - NOWOŚĆ ! - Promocja !!!

  Drukarki fiskalne » Posnet

  Posnet Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

  Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

   

  Posnet Trio - 2299+vat (standardowa cena 2399+vat)

   

  Najważniejsze funkcje produktu

  Multiport

  Uniwersalne gniazdo, które umożliwia podpięcie różnych modułów rozszerzenia i tym samym dodanie nowych funkcji, takich jak RS232, wielonapięciowa szuflada, czy komunikacja Bluetooth.

  Modułowa rozbudowa

  Konstrukcja drukarki umożliwia modułową rozbudowę. Użytkownik może od razu zdecydować się na docelowy wariant bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność np. o dodatkowe porty komunikacyjne czy uchwyt na tablet.

  Dowolna grafika na wydruku

  Każdy paragon i fakturę można wzbogacić dodając w nagłówku, stopce, a także w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego wybraną przez siebie czarno - białą grafikę. Nie ma ograniczeń co do ilości grafik, a ich wygląd można definiować przez aplikację. Jest to doskonała forma uatrakcyjnienia wydruków, a także dodatkowa powierzchnia reklamowa.

  Superformatka, wydruki niefiskalne

  Drukarka Trio posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.

  Kody kreskowe i 2D

  Wydruk kodu kreskowego (code 128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.

  Otwarta faktura

  Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku umieszczanych na fakturze. Dzięki temu faktura jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz.

  Port USB

  Drukarka Trio w standardzie posiada kabel USB, dzięki któremu możliwe są jednoczesna komunikacja np. z komputerem lub tabletem oraz zasilanie drukarki i ładowanie akumulatora.

  Cena netto:2299.00
 • Posnet THermal FV

  Drukarki fiskalne » Posnet

  Posnet Thermal FV to urządzenie przystosowane do długotrwałej pracy w punktach handlowo-usługowych o dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe, fastfood itd).
  Wszystkie złącza drukarki umiejscowione są w spodzie urządzenia, co zabezpiecza przed ryzykiem wypięcia lub wyszarpnięcia kabli w czasie pracy.

  Drukarka umożliwia wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu.

  Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych - jasnej i ciemnej.

  Cena netto:2499.00
 • Posnet THermal VF EJ - KOPIA ELEKTRONICZNA- PROMOCJA !!!

  Drukarki fiskalne » Posnet

  POSNET THERMAL FV EJ jest wersją najpopularniejszej w kraju drukarki fiskalnej, wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD.

  POSNET THERMAL FV EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (gotowa na eurofiskalizację). Zmiany waluty ewidencyjnej można dokonywać dowolną ilość razy (po raporcie dobowym). Drukarka umożliwia również w niefiskalnej części paragonu, informacyjny wydruk przelicznika wartości z waluty ewidencyjnej na inną.

  Na uwagę zasługują również funkcja drukowania faktur VAT na rolce oryginału oraz Monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitorungu sklepowego. Drukarka umożliwia wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu.

   

  PROMOCJA INTERNETOWA - CENA NETTO: 2499 PLN (Standardowa cena 2599+vat)

  Cena netto:2499.00
 • Posnet THermal VF EJ APTECZNA - KOPIA ELEKTRONICZNA

  Drukarki fiskalne » Posnet|Drukarki fiskalne » Drukarki fiskalne apteczne

  POSNET THERMAL A EJ to wersja drukarki fiskalnej z kopią elektroniczną paragonów, (przeznaczona dla aptek). Kopie paragonów zapisywane są na standardowej karcie SD. Drukarka jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej (gotowa na eurofiskalizację). Na uwagę zasługuje również funkcja Monitora transakcji umożliwiająca integrację urządzenia z systemami videomonitoringu.
  Ponadto, drukarki Posnet dla aptek posiadają pełen zestaw formatek niefiskalnych, umożliwiających generowanie wszystkich operacji aptecznych (w tym m.in. wycenę leku,
  wycenę recepty (2 formatki),
  wycenę leku robionego (2 formatki), zamówienie na lek recepturowy, wykonanie raportu kasowego dla aptek), a także organizownie promocji (systemy lojalnościowe i rabatowe) i obsługę płatności elektronicznych.

  Cena netto:2599.00
 • Posnet Thermal HS EJ - PROMOCJA !!! - KOPIA ELEKTRONICZNA !

  Drukarki fiskalne » Posnet|Kasy fiskalne dla lekarzy|Kasy fiskalne dla prawników

  Drukarka fiskalna Posnet THERMAL HS to kolejne urządzenie z linii najbardziej popularnych i cieszących się uznaniem klientów drukarek fiskalnych na polskim rynku. Konstrukcja drukarki została oparta na najnowoczesniejszych rozwiązaniach technologicznych z wykorzystaniem materiałow najwyższej jakości. To niezawodne rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w najcięższych warunkach pracy.
  THERMAL HS stanowi połączenie najważniejszych cech charakteryzujących produkty Posnet: jakości, funkcjonalności i nowoczesności.

   

  PROMOCJA - CENA NETTO: 2599 PLN

  (Standardowa cena 2699 netto)

   

   

   

  Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS FV EJ - KOPIA ELEKTRONICZNA - 2599 PLN netto

  Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS FV EJ z obcinaczem - KOPIA ELEKTRONICZNA - 2699 PLN netto

   

   

  Najważniejsze cechy drukarki:

  - Zupełnie nowa konstrukcja wykorzystująca najnowszą generację procesorów Hitachi
  - Wysokiej klasy, ciche , wydajne i bardzo szybkie mechanizmy drukujące (150 mm/s)
  - Możliwośc wydruku faktur VAT
  - 42 formatki niefiskalne w standardzie, w tym transakcje elektroniczne, doładowania GSM itd
  - Duży, czytelny, 4-liniowy wyświetlacz klienta
  - Wygodna i nowoczesna klawiatura dotykowa
  - Możliwośc wymiany akumulatora bez konieczności rozkręcania urządzenia
  - Obcinacz papieru (opcja)
  - Najwyższy standard wykonania
  - Nowoczesny i elegancki design
  Cena netto:2599.00
 • Strony: 1 2 Następna »
Powered by Quick.Cart