Innova

 • Strony: 1
 • Innova Profit EJ - kopia elektroniczna ! PROMOCJA !!!

  Drukarki fiskalne » Innova

  INNOVA PROFIT otrzymała ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich INFOSYSTEM

   

  Cena 1: 2 490,00 PLN netto z wyświetlaczem LED - !!! PROMOCJA 1999 NETTO !!!

  Cena 2: 2 590,00 PLN netoo z wyświetlaczem VFD

   

   

  Drukarka fiskalna dla sklepów i aptek

  → nowoczesna stylistyka
  →  wysoka estetyka
  →  zwarta konstrukcja
  →  mechanizm drukujący o wysokiej trwałości i niezawodności
  →  cicha praca, duża szybkość i wysoka jakość wydruku - papier 57 mm x 40m
  →  wyświetlacz operatora LCD 2 linie po 20 znaków
  →  wyświetlacz klienta LED osiem cyfr
  →  ergonomia użytkowania
  →  ergonomia serwisu
  Cena netto:1999.00
 • INNOVA DF-1 APS FV - Kopia elektroniczna

  Drukarki fiskalne » Innova

  INNOVA DF-1 APS FV to urządzenie które zrewolucjonizowało rynek urządzeń fiskalnych w Polsce. Innowacyjne  rozwiązania pozwoliły na stworzenie urządzenia o  najlepszych parametrach  technicznych na rynku Polskim przy zachowaniu niewielkich gabarytów drukarki.

  Najnowsza wersja drukarki wprowadza wiele nowych rozwiązań między innymi: umieszczanie informacji o NIP nabywcy, drukowanie kodów 2D, umieszczenie własnego, graficznego LOGA na paragonie oraz wprowadziliśmy formatki LOTTO. Jednocześnie dzięki bardzo dobrej proporcji ceny do jakości dostępna praktycznie dla każdego typu placówek.
  Drukarka wyposażona jest w bardzo wytrzymały mechanizm drukujący zapewniający 150 km wydruku , 2 miliony obcięć papieru , 225 mm / sekundę szybkości wydruku. Jednocześnie jest to jeden z niewielu dostępnych na rynku mechanizm wrzutowy szybkiego załadunku papieru typu easy loading. W najnowszej wersji wprowadzono możliwość wyboru szerokości rolki papieru 80 mm lub 57 mm.
  Urządzenie posiada wiele opcji i można je personalizować pod kątem konkretnej placówki. Drukarka występuje wyłącznie z modułem kopii elektronicznej INNOVA EJ , a dodatkową zaletą produktu jest możliwość drukowania faktur VAT.

  Cena netto:2890.00
 • INNOVA NIXDORF TH230+ FV

  Drukarki fiskalne » Innova

  Drukarka fiskalna wyposażona w moduł kopii elektronicznej INNOVA EJ.
  Urządzenie przystosowane do intensywnej eksploatacji, sprawdzi się w placówkach o największym natężeniu z dużą ilością wydruków dziennie.
  Urządzenie bazuje na mechanizmie drukującym renomowanej firmy Wincor Nixdorf. Zastosowanie tego mechanizmu gwarantuje 150km wydruku z prędkością 65 linii/sek., a wbudowany obcinacz papieru umożliwia 3 miliony obcięć.
  Nowa funkcjonalność pozwala na zastosowanie papieru o szerokości 57 lub 80mm.
  Unikalnym elementem drukarki jest moduł kopii elektronicznej INNOVA EJ, który został zaprojektowany przez INNOVA SA i jest urządzeniem dedykowanym do zapisu kopii elektronicznej paragonów. Moduł INNOVA EJ jest zaprojektowany tak, aby starczał na cały okres eksploatacji, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do WSZYSTKICH PARAGONÓW z całego okresu użytkowania w ciągu kilku sekund.

  Cena netto:3390.00
 • Strony: 1
Powered by Quick.Cart