Drukarki fiskalne

 • Strony: « Poprzednia 1 2 3
 • INNOVA DF-1 APS FV - Kopia elektroniczna

  Drukarki fiskalne » Innova

  INNOVA DF-1 APS FV to urządzenie które zrewolucjonizowało rynek urządzeń fiskalnych w Polsce. Innowacyjne  rozwiązania pozwoliły na stworzenie urządzenia o  najlepszych parametrach  technicznych na rynku Polskim przy zachowaniu niewielkich gabarytów drukarki.

  Najnowsza wersja drukarki wprowadza wiele nowych rozwiązań między innymi: umieszczanie informacji o NIP nabywcy, drukowanie kodów 2D, umieszczenie własnego, graficznego LOGA na paragonie oraz wprowadziliśmy formatki LOTTO. Jednocześnie dzięki bardzo dobrej proporcji ceny do jakości dostępna praktycznie dla każdego typu placówek.
  Drukarka wyposażona jest w bardzo wytrzymały mechanizm drukujący zapewniający 150 km wydruku , 2 miliony obcięć papieru , 225 mm / sekundę szybkości wydruku. Jednocześnie jest to jeden z niewielu dostępnych na rynku mechanizm wrzutowy szybkiego załadunku papieru typu easy loading. W najnowszej wersji wprowadzono możliwość wyboru szerokości rolki papieru 80 mm lub 57 mm.
  Urządzenie posiada wiele opcji i można je personalizować pod kątem konkretnej placówki. Drukarka występuje wyłącznie z modułem kopii elektronicznej INNOVA EJ , a dodatkową zaletą produktu jest możliwość drukowania faktur VAT.

  Cena netto:2890.00
 • Posnet Thermal HD - KOPIA ELEKTRONICZNA - PROMOCJA!

  Drukarki fiskalne » Posnet

  Najważniejsze cechy

  drukarki fiskalnej Posnet Thermal HD

   

  Grafika i kody 2D na paragonach

  Teraz w nagłówku i stopce każdego paragonu, faktury i wydruku niefiskalnego można wydrukować dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. logo sklepu, reklama lub grafika okolicznościowa.

  Kod 2D można wydrukować w stopce paragonu lub faktury, a także w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą stanowić informację dla klienta lub dodatkowe dane łatwe do wprowadzenia do systemu.
  Obsługiwane standardy kodów 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF 417.

   

  Różne wersje wyświetlacza
  Drukarka fiskalna Posnet Thermal występuje w dwóch wersjach konstrukcyjnych, z wyświetlaczami:
  - standardowym LCD 4x20 znaków - 2899 + vat (standardowa cena 2999+vat)
  - wolnostojącym LCD 4x20 znaków - 2999 + vat (standardowa cena 3099+vat)
  Istnieje możliwość przedłużenia ramienia wyświetlacza, aby uczynić go bardziej widocznym dla klientów.

   

  Wyjątkowy mechanizm drukujący

  Nowoczesny i bardzo wytrzymały mechanizm drukujący (żywotoność 150 km) z ceramicznym obcinaczem papieru w standardzie, pozwala na wydruk z prędkością do 47 linii/s, a wrzutowy system drop in zapewnia wymianę papieru w kilka sekund.

  Drukarka obsługuje rolkę o długości 100m oraz dwie szerokości papieru:

   - 80 mm
   - 57mm (po założeniu przystawki).

  Drukarka może pracować w trzech trybach wydruku:

   - 56 znaków / 80mm,
   - 40 znaków/80mm,
   - 40znaków/57mm.

  Drukarka wyposażona jest ponado w czujnik bliskości końca papieru. Pomarańczowa dioda informuje o zbliżającym się końcu rolki. Istnieje możliwość regulacji czujnika.

   

  Generuj dowolne wydruki niefiskalne

  56 znaków w wierszu, możliwości formatowania czcionek oraz szeroki wybór formatek, w tym m.in. potwierdzenia płatności kartą, raporty, wydruki do systemów lojalnościowych, bony rabatowe, doładowania GSM, pozwalają generować dowolne wydruki niefiskalne, dopasowane do potrzeb klienta.

   

  Ethernet i poty komunikacyjne

  Komunikacja przez Ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP umożliwia jednoczesną pracę z systemem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej i komunikację z systemem videomonitoringu.
  Ponadto funkcja tunelowania portów COM umożliwa bezpośrednie podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń - skanera kodów kreskowych, drukarki paragonowej, dodatkowego wyświetlacza itp.
  Thermal HD ma również 2 porty RS232 oraz 1 port USB.

   

  Kompatybilność z większością szuflad

  Konfigurowane napięcie sterowania szufladą pozwala na współpracę z szufladami z różnymi interfejsami napięciowymi: 6V, 12V, 18V, oraz 24V. Dzięki temu, drukarka współpracuje z większością szuflad dostępnych na rynku – również starszymi modelami.

   

  Wydruk faktur VAT

  Drukarki Thermal HD posiadają funkcję wydruku faktur VAT bezpośrednio na rolce kasowej.

  Cena netto:2899.00
 • INNOVA NIXDORF TH230+ FV

  Drukarki fiskalne » Innova

  Drukarka fiskalna wyposażona w moduł kopii elektronicznej INNOVA EJ.
  Urządzenie przystosowane do intensywnej eksploatacji, sprawdzi się w placówkach o największym natężeniu z dużą ilością wydruków dziennie.
  Urządzenie bazuje na mechanizmie drukującym renomowanej firmy Wincor Nixdorf. Zastosowanie tego mechanizmu gwarantuje 150km wydruku z prędkością 65 linii/sek., a wbudowany obcinacz papieru umożliwia 3 miliony obcięć.
  Nowa funkcjonalność pozwala na zastosowanie papieru o szerokości 57 lub 80mm.
  Unikalnym elementem drukarki jest moduł kopii elektronicznej INNOVA EJ, który został zaprojektowany przez INNOVA SA i jest urządzeniem dedykowanym do zapisu kopii elektronicznej paragonów. Moduł INNOVA EJ jest zaprojektowany tak, aby starczał na cały okres eksploatacji, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do WSZYSTKICH PARAGONÓW z całego okresu użytkowania w ciągu kilku sekund.

  Cena netto:3390.00
 • Strony: « Poprzednia 1 2 3
Powered by Quick.Cart