Dedykowane - Elzab

 • Strony: 1
 • Waga Elzab Prima

  Wagi » Dedykowane - Elzab

  Charakterystyka ogólna
  Waga ELZAB Prima jest przeznaczona do współpracy z kasami fiskalnymi firmy ELZAB S.A. oraz z innymi kasami i urządzeniami wyposażonymi w interfejs szeregowy, w tym z drukarką ELZAB Eta. Może pracować również jako samodzielna waga ogólnego przeznaczenia.
  Przy pracy z kasami ELZAB Alfa, ELZAB Delta i ELZAB Jota nie ma potrzeby stosowania zasilania zewnętrznego.
  Waga ELZAB Prima posiada programowo definiowalny format protokołu komunikacyjnego, pozwalający na bezkonfliktową pracę z dowolnym istniejącym lub nowym typem kasy.

  Cena netto:950.00
 • Waga ELZAB Prima K

  Wagi » Dedykowane - Elzab

  Waga elektroniczna ELZAB Prima K w wersji płaskiej jest dwudziałkową wagą kalkulacyjną realizującą wszystkie funkcje typowe dla tej grupy urządzeń, takie jak dokonanie dokładnego pomiaru masy oraz wyliczenie należności za zważony towar. Dodatkowo waga ELZAB Prima K posiada szereg cech i udogodnień, wyróżniających ją spośród szerokiej oferty rynkowej. Są nimi m.in.: możliwość korzystania z bazy towarowej kasy rejestrującej we współpracy z kasami marki ELZAB oraz z bazy towarowej (32 510 PLU) zapisanej w pamięci wagi, wytwarzanie za pomocą wagi pozycji sprzedaży dla towarów ważonych i nieważonych na kasach marki ELZAB, przesyłanie wyniku ważenia w trybie emulacji kodu kreskowego.

   

  Cena wersji bez wysięgnika: 1090 netto

  Cena netto:1150.00
 • Strony: 1
Powered by Quick.Cart