Czytniki kodów

 • Strony: « Poprzednia 1 2 3 Następna »
 • Skaner Metrologic MS3580 QuantumT

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS3580 Quantum T to trwały, niezawodny, wielokierunkowy skaner kodów kreskowych. Zapewnia bardzo szybki odczyt kodu kreskowego - 1650 skanów na sekundę. Może również pracować jako skaner jednoliniowy, pozwalając na szybki i precyzyjny odczyt kodów np. z zestawień zbiorczych. Posiada programowalny tryb skanowania tj. możliwość wyboru równych ustawień i liczby linii skanuących oraz ustawienia równocześnie dwóch odmiennych, przełączalnych trybów skanowania. Ze względy na małe gabaryty polecany jest do placówek o ograniczonej powierzchni.

  Cena netto:1069.00
 • Skaner Metrologic MS7120 Orbit

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS7120 Orbit to stacjonarny, wielokierunkowy skaner laserowy. Cechuje się agresywnym odczytem kodów - skanuje 1120 kodów kreskowych na sekundę.
  Posiada ruchomą czaszę (obrót do 30 stopni) pozwalającą na zmianę orientacji czytnika w zależności od wielkości i kształtu skanowanych obiektów.  Jest stosunkowo mały i lekki, znajduje zastosowanie w miejscach gdzie nie ma zbyt wiele miejsca a liczy się doskonała wydajność.

  Cena netto:1168.00
 • Skaner Metrologic MS9535 Voyager BT - zastąpiony przez: Voyager 1202g

  Czytniki kodów » Ręczne

  MS9535 VOYAGER BT to jednoliniowy, laserowy skaner kodów kreskowych, który dzięki zastosowanej technologii bezprzewodowego przesyły danych BlueTooth zwiększa swobodę pracy. Posiada cechy charakterystyczne dla grupy skanerów Voyager, w tym także system CodeGate. BlueTooth klasy II zapewnia komunikację bezprzewodową w zasięgu 10 m. Posiada dodatkowo wbudowaną pamięć magazynującą kody odczytane poza zasięgiem (w wersji podstawowej - kilkanaście, w wersji z dodatkową pamięcią - ok. 2500).

  Voyager BT to idealne rozwiązanie dla handlu detalicznego, super- i hipermarketów, magazynów i hal produkcyjnych.

   

  Cena:  1 292,- PLN -wersja podstawowa
  Cena:  1 470,- PLN -wersja z dodatkową pamięcią

  Cena netto:1292.00
 • Skaner Metrologic MS7220 ArgusSCAN

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS7220 ArgusSCAN to precyzyjny, wielokierunkowy skaner laserowy. Jest łatwy do zaprogramowania i konfiguracji. Charakteryzuje się dużą wydajnością pracy (duży zasięg odczytu i szybkość skanowania 2000 skanów na sekundę).

  Duże możliwości adaptacji sprawiają, że skaner ten przeznaczony jest szczególnie dla placówek handlowych o ograniczonej powierzchni stoiska kasowego.
  Wyposażony jest w system dezaktywacji EAS.
  Dodatkowy port RS232 umożliwia podłączenie dodatkowego urządzenia np. skanera ręcznego

  Cena netto:1336.00
 • Skaner Metrologic MS7320 InVista

  Czytniki kodów » Stacjonarne

  MS7320 InVista to stacjonarny, laserowy skaner kodów kreskowych, cechujący się wyjątkową kombinacją właściwości, uniwersalnością i trwałością. Zajmuje bardzo mało miejsca.
  In Vista posiada gęstą siatkę promieni dzięki czemu skanowanie odbywa sie bardzo szybko (2000 skanów na sekundę) i nie ma konieczności celowego pozycjonowania kodu. Jest łatwy w instalacji, konfiguracji i obsłudze. Wyposażony jest w system EAS umożliwiając dezaktywację etykiet i jednoczesne odczytanie kodu. Posiada złącze USB i port szeregowy umożliwiający instalację dodatkowego urządzenia.

  Cena netto:1438.00
 • Skaner Metrologic MS1690 Focus

  Czytniki kodów » Ręczne

  MS1690 FOCUS to bardzo wydajny, ręczny skaner wizyjny imager. Dekoduje kody jedno - i dwuwymiarowe w dowolnej orientacji. Posiada możliwość skanowania obrazków i zapisywania ich w formie pliku graficznego (*.jpg, *bmp, *tiff). Wyposażony w wysokiej rozdzielczości sensor CMOS i procesor o optymalnych parametrach zapewnia w szybki i dokładny odczyt kodów, również tych o niskiej jakości. Zastosowane w nim zaawansowane rozwiązania dają unikalne właściwości, np. głębia odczytu od 0 do 24 cm dla kodów o gęstości 0.3 mm (13 mils). Może być stosowany jako ręczny lub stacjonarny (umieszczenie w statywie powoduję automatyczne przejście w tryb prezentacyjny). Wyposażony z czujnik IR.

  Dedykowany do pracy w logistyce, produkcji, na poczcie i w centrach medycznych.

  Cena netto:1563.00
 • Strony: « Poprzednia 1 2 3 Następna »
Powered by Quick.Cart